Prebiyotik Yeşil Çay
Prebiyotik Yeşil Çay
Prebiyotik Yeşil Çay

Prebiyotik Yeşil Çay

Marka : Lazika
Fiyat : ₺94,00(KDV Dahil)

Yeşil çayımız ile 100% Bitkisel Lif’i özel bir üretim methodu ile birleştirdik. Bu sayede polifenol ve ekstrakt açısından güçlü yeşil çayımız ” lif ” açısından da zengin bir çaya dönüştü.

İçindekiler:

Lif ile zenginleştirilmiş Lazika Prebiyotik yeşil çay, Rezene, Papatya, Barut Ağacı Kabuğu ve Vitamin D3

Mutlu insanların ortak özellikleri mutlu bağırsaklarmış. Prebiyotik Yeşil çayımızın amacı da tam olarak bu.  Her poşette 301 mg bitkisel lif ile günlük içeceğiniz bir fincan prebiyotik lifli yeşil çay, bağırsak sağlığınızı korur, sindirime yardımcı olur.

Prebiyotik, bağırsaklarımızda bulunan probiyotik bakterilerin besin kaynağıdır. Kaliteli prebiyotik tüketimi bağırsak floramızdaki yararlı bakterilerin yaşamasına ve çoğalmasına elverişli ortam sağlayarak genel sindirim sistemi sağlığımızı olumlu yönde etkiler.

:

%100 Bitkisel Prebiyotik Lif

Probiyotik lif, %100 hidrolize edilmiş Guar lifinden üretilmiştir.  Lazika’nın geliştirdiği özel  bir üretim methodu ile Yeşil çay ile Yeşil çayın üretim aşamasında buluşmuştur. Bu sayede Lif’in oranı ve etkisi artırmıştır. Yine bu sayede üretim miktarı sınırlıdır. Sindirim sağlığından genel sağlığa kullanım alanı çoktur.

Vitamin D3

D vitamini, normal; saç, cilt, bağışıklık sistemi, kemik ve kas sisteminin korunması için gereklidir. Sağlıklı bir yaşam tarzı için günde en az 1 fincanın tadını çıkarın.

Yeşil Çay

Yeşil çayımızı, mayıs ayında elle toplanan 2,5 yapraklardan elde üretiyoruz. Polifenol oranı testlerde en yüksek seviyelerde (%15.2). Elinizin altında günlük tüketimi çok kolay bir antioksidan!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR